O firmie | Opinia Klientów

Opinia naszych klientów

Największą satysfakcję przynosi nam zadowolenie naszych klientów – poniżej prezentujemy niektóre z wystawionych nam opinii.

Chciałbym w paru słowach wyrazić ocenę firmie pana Krzysztofa Palowskiego, gdyż mało dzisiaj na rynku jest firm, których motto działania zawiera się w słowach „Po pierwsze jakość i  zadowolenie klienta”.
W roku 2013 zleciłem wykonanie remontu kapitalnego dwóch łazienek, klatki schodowej oraz wymianę drzwi wewnętrznych w moim domu. Pierwszym pozytywnym znakiem, przekonującym do wyboru firmy pana Krzysztofa było polecenie dwóch niezależnych osób, które oceniały firmę na maksymalne oceny. Drugim zaskakującym dla mnie wskaźnikiem, że trafiłem pod właściwy adres była informacja, że najbliższy możliwy termin wykonania zlecenie jest za pół roku. Ktoś mógłby się zniechęcić, ale sytuacja, że w dzisiejszych czasach znajdujemy jeszcze firmy, które mogą poszczycić się pełnym portfelem zamówień to mówi sama za siebie.
Po dwóch wizytach w sklepie u Pana Krzysztofa miałem ustalone już materiały, wzory kafelek, założenia projektu, wybór armatury i wykończenia. Do tego termin wykonania, dotrzymany co do dnia!!! Ostatnim ważnym elementem to solidność wykonania. Dzisiaj mówi się, że wszyscy fachowcy wyjechali pracować za granicę. Na szczęście paru zostało w Bytomiu.
Polecam bardzo usługi i zakupy w firmie pana Krzysztofa Palowskiego. Spinając klamrą moją opinię dodam, że przede wszystkim polecam ich ze względu na podejście do klienta, profesjonalizm i rzadko spotykaną jakość wykonania usług.

Wojciech

Mysłowice

Śmiało mogę polecić firmę „Palmex”. Nasza współpraca przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń od projektu łazienki aż po jej wykończenie. Firma bardzo poważnie i rzetelnie podeszła do zlecenia. Remont łazienki został przeprowadzony terminowo, wszystko zgodnie z projektem i oczekiwaniami. Pan Krzysztof podszedł do nas bardzo indywidualnie oraz poświecił nam bardzo dużo czasu na omówienie i dopracowanie całego projektu. Jakość usług jest naprawdę najwyższa, łazienka jest pięknie wykończona, a każdy detal dopracowany. Jesteśmy pewni, że z pomocą tej firmy każdy będzie cieszyć się piękną łazienką. Łazienka zachwyca zarówno nas jak i wszystkich naszych gości, dlatego z największą przyjemnością możemy polecić firmę „Palmex” innym wymagającym klientom.

Paulina

Piekary Śląskie

Profesjonalnie na każdym etapie! Ogromna i rzeczowa pomoc od projektu, przez wybór armatury na wykończeniu kończąc, wszystko terminowo zgodnie z ustaleniami! Do tego miła, uśmiechnięta obsługa! Gorąco polecam.

Bożena

Bytom

Fachowa, miła obsługa, celne uwagi, ciekawe pomysły, super doradztwo w projektowaniu i wykonaniu, uczciwość. Dziękuję, moja łazienka prezentuje się wyśmienicie. Zdecydowanie polecam.

Małgorzata

Miechowice

Polecam. Niesamowicie miła obsługa i doradztwo, ceny dobre, niewygórowane.

Piotr

Miechowice

Rewelacyjna obsługa , cierpliwość i chęć zrozumienia potrzeb klienta to wszystko, co otrzymaliśmy od firmy PALMEX. Polecamy każdemu, kto poszukuje rzetelnej, uczciwej i dynamicznej firmy remontowej. Okazuje się, że remont może być całkiem przyjemny, bo o nic nie musieliśmy się martwić- od stworzenia projektu po jego realizację - wszystko szło bardzo sprawnie i do tego jeszcze w milej atmosferze, prawda Panie Waldku? Dziękujemy raz jeszcze!

Beata

Bytom - Miechowice

Palmex to nie tylko salon nowoczesnych łazienek na każdą kieszeń - to profesjonalna obsługa i jakość, na której można polegać. Dziękujemy Panu Krzysztofowi za pomoc w projektowaniu i kapitalnie przeprowadzony remont! Łazienka pierwsza klasa! 

Sandra

Bielsko-Biała

Bardzo miła obsługa, zamówili mi płytki, dowieźli i cena przystępna, gorąco polecam.

Joanna

Katowice

Rzetelna i konkretna firma - Polecam wszystkim i zachęcam do zakupów!

Łukasz

Bytom

Projektujemy, remontujemy i wyposażamy

łazienki na terenie Bytomia i województwa śląskiego!

Salon Łazienek Palmex w Bytomiu

Zapraszamy do

naszego salonu w Bytomiu!

Remont łazienki?

Zadzwoń do nas 32 286 40 02

Share This